ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

درباره من

رویا پرداز، سازنده، ایده پرداز.

همیشه سعی تو دیدن بهترینا تو بقیه و شرایط دارم.

یکی از چیزایی که بیشتر از همه خوشحالم میکنه اینه که اطلاعاتمو با بقیه به اشتراک بزارم و تاثیر مثبتی تو زندگیشون داشته باشم.

 

چند سالیه که رو  ۱۱ حیطه زندگیم  کارو مطالعه میکنم و چیزای مختلفی رو یاد گرفتم، امتحان کردم و نتیجشو دیدم یا دارم میبینم.

​بعد از مدتها فکر کردن و تمرینو آزمایش متوجه این شدم که یکی از رسالتای زندگی من و چیزی که واقعا منو به اشتیاق میاره و خوشحال میکنه کمک به دیگرانه و اینکه اطلاعاتم و چیزایی که یاد گرفتمو با بقیه به اشتراک بزارم و تاثیری مثبت تو زدنگیشون داشته باشم. به همین خاطر این وبسایت، پیج اینستاگرام، ویدیو ها و پادکستها و پستها رو میسازم. البته من هیچوقت ادعا نمیکنم که جواب همه چیو میدونم و ادعا نمیکنم که من یه قهرمان از بقیه جدام و بقیه باید منو دنبال کنن، بلکه من خودمو به عنوان یه همراه میبینم که مشکلاتی شبیه مشکلات خیلی از شماها داشتم و دارم و برای رشد کردن و عبور از این مشکلات و برای اینکه به خود ایده آلم تبدیل بشم و زندگی ایده آلمو بسازم و زندگی کنم، مطالعه کردم، امتحان کردم، دوره دیدم، کلاس رفتم، وقت و انرژی گذاشتم و حالا میخوام چیزایی که امتحان کردم و یاد گرفتم و ازشون نتیجه دیدمو با بقیه هم به اشتراک بزارم تا اونایی که مشکلی مشابه دارن، بتونن از این راهکارا استفاده کنن و از پس مشکلشون بر بیان و اونایی که میخوان رشد کنن و به خود ایده آلشون تبدیل بشن و زندگی ایده آلشونو بسازن از این تجربیات و آموخته ها استفاده کنن. من تمام زندگی به دنبال یادگیری و تجربیات جدیدم و این تجربیاتو با شما هم به اشتراک میزارم. روزای بد دارم، روزای خوب دارم، و مثل همه دچار اشتباه میشم. اما همیشه چیزای جدید یاد میگیرم، تجربه میکنم، و در راه رسیدن به زندگی ایده آلم قدم بر میدارم.

اگه شما هم دنبال همینین که با تمام روزای خوبو بدمون، و تمام اشتباهات و کارای درستی که انجام میدیم، تو هر سنی که هستیم، هر شرایطی که داریم، تو مسیر ساخت زندگی ایده آل خودتون قدم بردارین و روزی اون زندگی رو به واقعیت تبدیل کنین و با هم رسیدن به اون زندگیو جشن بگیریم،

با من همراه بشین!

همیشه کارا و چیزایی که احتیاج به خلاقیت و نوآوری دارن، و ساختن و خلق چیزای مختلف منو به وجد آورده و چیزی بوده که وقتی مشغولش میشدم، نه متوجه میشدم که زمان چطوری میگزره، نه گشنم میشد و نه خسته میشدم. برای همین ساختن وبسایت (همین وبسایتی که الان دارین میبینین)‌، برند، ورک بوک، موسیقی، بلاگ، پادکست، ویدیو، و خیلی چیزای دیگه برام جالب بوده و هست.

ایده پردازی و تبدیل یه ایده به واقعیت منو به اشتیاق میاره و وارد Flow میشم. انقدر مشتاق میشم که شب خوابم نمیبره و صبح از خواب میپرم که روش کار کنم. بازی کردن با ایده ها، بازی کردن با سناریوهای مختلف و اینکه اگه فلان متغیر فلان سناریو تغییر کنه چی میشه، و بازی کردن با «اگه اینجوری بود چی؟»، «اگه فلان چیز اونجوری بود یا یه جور دیگه میشد چی؟»، و فکر کردن در مورد آینده و اینکه چه پتانسیلهایی وجود داره، چیزیه که مغز منو خیلی درگیر و فعال میکنه.

این تو زندگی من یه رونده، من خالق، مخترع، رویا پرداز، ایده پرداز، و تبدیل کننده ایده ها به واقعیتم.

عاشق حل پازل و معما و اسرارم، مثل اسرار جهان هستی، زندگی و انسانها، هدف زندگی و خیلی چیزای دیگه. برای همین همیشه عاشق بازیایی بودم که توشون باید معما حل کنی و یه سری چیزارو به هم ربط بدی تا بازیو رد کنی. یا کتابا و فیلمای Sci-fi, mystery, crime fiction و معمایی بودم، چون مغزم همیشه در حال حل معما و پیدا کردن جوابش بوده.

از خیلی سال پیش میدونستم که نمیخوام کارمند باشم و کارمندی باهام سازگاری نداره، البته الان هنوز کارمندم ولی در کنارش سه تا بیزینس راه انداختم و روشون کار میکنم تا به جایی برسم که به حقوق کارمدنی احتیاج نداشته باشم و کارمندی رو کنار بزارم. البته شرکتی که توش کار میکنم با عقاید و باورهای من در مورد محل کار و داشتن تاثیری مثبت تو جهان و زندگی انسانها خیلی سازگاره و از اینکه تو این شرکتم خیلی خوشحالم و قدر دان این موضوعم. ولی همچنان باور دارم که کار کردن برای خودم و روی بیزینس خودم کار اصلی ایه که من میخوام انجام بدم، نه کارمندی.

برای همین چند سالیه که شروع به حل معمای زندگی خودم کردم و دارم روش کار میکنم، و میخوام این مسیر و تمام چیزایی که یاد میگیرمو آزمایش میکنمو باهاتون به اشتراک بزارم تا تاثیری مثبت تو زندگی شما داشته باشم و کمکتون کنم تا زندگی ای که میخواین و لایقش هستینو بسازین و به این ترتیب دنیا به جایی بهتر تبدیل بشه. و این میراثیه که من میخوام از خودم تو جهان به جا بزارم. تغییر مثبت تو زندگی بقیه تا زندگی مثبتی رو بسازن که تغییری مثبت تو جهان داره و همه با هم جهانو به جای بهتری تبدیل کنیم.

اگه شما هم دنبال حل معمای زندگیتون هستین و دنبال این هستین که زندگیتونو به اون چیزی که میخواین تبدیل کنین، یا میخواین دنیا رو با استعدادها و تواناییها و خود منحصر به فردتون به جایی بهتر تبدیل کنین، با من همراه بشین و من تو این راه بهتون کمک میکنم.

باشه که دنیا رو به جایی بهتر تبدیل کنیم، نفر به نفر، قدم به قدم!