سلام!

من تصمیم گرفتم تا یه چالش کمک به تحصیل کودکان نیازمند مالی راه بندازم.

– حالا چرا چالش؟

+ چون تو این زمونه چالشای زیادی که منفعت خاصی هم نداره مد شده و کلی هم طرفدار داره. پس چرا یه چالشی هم که منفعت داشته باشه راه نندازیم؟ و دلیل دوم اینکه یه یوتیوبر خارجی چالش درخت کاری راه انداخته و میخواد ۲۰ میلیون درخت تا قبل از شروع سال ۲۰۲۰ تو جهان بکاره. و تو این راه با یه انجمن خیریه درختکاری همراه شده که پول به اونها میرسه و اونا درخت میکارن. هر ۱ دلار ۱ درخت و خیلی آدمای معروف مثل الون ماسک، کمپانی یوتیوب، مدیر و رییس توییتر و خیلیای دیگه رقمهای بالا مثل ۱ میلیون دلار پول دادن. برای اطلاعات بیشتر میتونین اینجا کلیک کنین.

منم با خودم فکر کردم که یه چالشم من راه بندازم و ببینم که میتونیم به ۲۰ میلیون تومن کمک برسیم؟ چندتا موضوع هم مد نظرم بود اما تصمیم گرفتم اول با این موضوع شروع کنم (کمک به تحصیل کودکان نیازمند مالی) چون پیج من هم در راه آموزش هست و تونستم موسسه خیریه ای هم پیدا کنم که مطمئن هست.

موسسه ای که پیدا کردم اسمش موسسه ایلیا هست (لینک برای اطلاعات بیشتر)

و این پیج رو هم راه انداختم تا همه بتونن واضح و روشن ببینن که چقدر کمک شده و یه لیستی هم از ده رقم بالای کمکها داشته باشیم.

لطفا توجه کنین که شما این پول رو مستقیم به موسسه خیریه میدین و من هیچ سودی از این کار نمی برم و هیچ ارتباطی با این موسسه خیریه ندارم. فقط جستجو کردم و این موسسه بهم به عنوان یه موسسه مورد اعتماد تو زمینه کمک تحصیلی به کودکان نیازمند مالی معرفی شده و منم برای همین این موسسه رو اینجا و برای این چالش قرار دادم. برای اطلاعات بیشتر در مورد موسسه خیریه ایلیا به وبسایتشون برید: http://www.iliacharity.org/#

چطور تو این چالش شرکت کنم؟

۱. به این آدرس برین و مبلغی که دوست دارین رو به حساب موسسه خیریه ایلیا واریز کنین. https://bahamta.com/c/42948-31673081

۲. فرم زیر رو پر کنین و مبلغی که کمک کردین رو وارد فرم کنین (تنها دلیل وجود این فرم اینه که همه بتونن ببینن چقدر کمک شده و چقدر تا ۲۰ میلیون تومن که هدف این چالشه فاصله داریم)

۳. این چالشو با همه به اشتراک بزارین تا تعداد بیشتری بتونن کمک کنن و سریعتر بتونیم به هدف چالش که مبلغ ۲۰ میلیون تومن هست برسیم.